Portret gniadego konia stojącego za brzozą. Z lewej strony napis nasze konie

Antek

Urodził się w hodowli alpak około 2007 roku, ale dokładnej daty nikt już nie pamięta. Dostał na imię Albion, i tak też wpisano w jego paszporcie, ale już jego hodowcy uznali, że imię Antek bardziej do niego pasuje. Nie możemy się z tym nie zgodzić 🙂

Czekoladka

O jej pochodzeniu nic nie wiadomo. Przypuszczamy, że urodziła się około 2012 roku. Wygląda, jak typowy kuc Exmoor. Albo osiołek. Poprzedni właściciele utrzymywali, że ma dolew krwi konia lusitano. Hmm...

Gwiazdka

Dokładna data urodzenia Gwiazdki nie jest znana. Wiadomo jedynie, że nastąpiło to przed 2015 rokiem. Jest maści jasnobułanej. Ma brązową pręgę zaczynającą się za uszami, biegnącą przez cały grzbiet i zad, a kończącą się we włosach ogona.

Kaktus

Urodził się 27-ego kwietnia 2007 roku. Jest mieszanką konika polskiego z konikiem biłgorajskim. Wygląda i zachowuje się jak typowy przedstawiciel obu ras. Maści myszatej z ciemną pręgą grzbietową. Krnąbrny. Nieustępliwy.

Maciek

Urodził się 12-ego kwietnia 2003 roku. Po ojcu fiord, a dziadkowi ze strony matki zawdzięcza dolew krwi arabskiej. Trafił do nas jako Kacper. Tak naprawdę ma na imię Neron, ale Wy znacie go jako Maćka.

Tamiza

Urodziła się 24-ego kwietnia 2005 roku. To polski koń szlachetny półkrwi, czyli mieszanka ras szlachetnych. Tu holenderskich koni gorącokrwistych (KWPN), koni holsztyńskich, hanowerskich i arabskich.

Vasco

Urodził się gdzieś na Mazurach 10-ego grudnia 2004 roku i spędził tam dużą część swojego życia. Później trafił do podwarszawskiej stajni naszego przyjaciela, a stamtąd do nas. Przyjechał w przyczepie razem z Antkiem.

Zdjęcie przedstawia siwego konia, który gryzie

Szwagier

Ten piękny siwek to kolejny koń, któremu postanowiliśmy zmienić imię. W paszporcie ma wpisane Fagir, ale jak dla nas brzmi to za bardzo wydumanie. Wołamy go więc bardziej swojsko, Szwagier 🙂